Tootekood: MPX1D1235L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1235L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 17.9A; 6mΩ; ±20%; Isat: 28A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 17.9A
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 28A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x3.5mm