Tootekood: MPX1D1235L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1235L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 15.2A; 8.4mΩ; ±20%; Isat: 23A
Mounting SMD
Resistance 8.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 15.2A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 23A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x3.5mm