Tootekood: MPX1D1235L6R8
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1235L6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 9.4A; 21.7mΩ; ±20%; Isat: 14A
Mounting SMD
Resistance 21.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.4A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x3.5mm