Tootekood: MPX1D1250L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 10.1A; 20.6mΩ; ±20%; Isat: 13.5A
Mounting SMD
Resistance 20.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.1A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 13.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm