Tootekood: MPX1D1250L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 8.2A; 30.8mΩ; ±20%; Isat: 11A
Mounting SMD
Resistance 30.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 8.2A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 11A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm