Tootekood: MPX1D1250L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 28.8A; 2.6mΩ; ±20%; Isat: 43A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 2.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 28.8A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 43A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm