Tootekood: MPX1D1250L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 6.7A; 46.2mΩ; ±20%; Isat: 9A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 46.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.7A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 9A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm