Tootekood: MPX1D1250L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 21A; 4.8mΩ; ±20%; Isat: 28.5A
Mounting SMD
Resistance 4.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 21A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 28.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm