Tootekood: MPX1D1250L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 5.4A; 72mΩ; ±20%; Isat: 7.5A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 72mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.4A
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm