Tootekood: MPX1D1250L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 16.8A; 7.4mΩ; ±20%; Isat: 22A
Mounting SMD
Resistance 7.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 16.8A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 22A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm