Tootekood: MPX1D1250L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 4.5A; 105.4mΩ; ±20%; Isat: 5.5A
Mounting SMD
Resistance 105.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 5.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm