Tootekood: MPX1D1250L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L4R7
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 14.4A; 10.1mΩ; ±20%; Isat: 17.5A
Mounting SMD
Resistance 10.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14.4A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 17.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm