Tootekood: MPX1D1250L680
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1250L680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 3.6A; 163mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Mounting SMD
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.6A
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x5mm