Tootekood: MPX1D1264L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 12.2A; 16.1mΩ; ±20%; Isat: 14A
Mounting SMD
Resistance 16.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 12.2A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm