Tootekood: MPX1D1264L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 9.8A; 24.9mΩ; ±20%; Isat: 11.5A
Mounting SMD
Resistance 24.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.8A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 11.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm