Tootekood: MPX1D1264L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 32.2A; 2.3mΩ; ±20%; Isat: 45A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 2.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 32.2A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 45A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm