Tootekood: MPX1D1264L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 28.8A; 2.9mΩ; ±20%; Isat: 35.5A
Mounting SMD
Resistance 2.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 28.8A
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 35.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm