Tootekood: MPX1D1264L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 8.2A; 35.1mΩ; ±20%; Isat: 9.5A
Mounting SMD
Resistance 35.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 8.2A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 9.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm