Tootekood: MPX1D1264L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 25.4A; 3.7mΩ; ±20%; Isat: 32A
Mounting SMD
Resistance 3.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 25.4A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 32A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm