Tootekood: MPX1D1264L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 19.7A; 6.2mΩ; ±20%; Isat: 22.5A
Mounting SMD
Resistance 6.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 19.7A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 22.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm