Tootekood: MPX1D1264L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 17.1A; 8.2mΩ; ±20%; Isat: 19.5A
Mounting SMD
Resistance 8.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 17.1A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 19.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm