Tootekood: MPX1D1264L6R8
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1264L6R8
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 14A; 12.3mΩ; ±20%; Isat: 16A
Mounting SMD
Resistance 12.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 16A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 12x12x6.4mm