Tootekood: MPX1D1740L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 9.5A; 21.7mΩ; ±20%; Isat: 14.5A
Mounting SMD
Resistance 21.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.5A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 14.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm