Tootekood: MPX1D1740L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 7.5A; 35.2mΩ; ±20%; Isat: 13A
Mounting SMD
Resistance 35.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.5A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 13A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm