Tootekood: MPX1D1740L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 23.5A; 3.8mΩ; ±20%; Isat: 28A
Mounting SMD
Resistance 3.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 23.5A
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 28A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm