Tootekood: MPX1D1740L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 6.5A; 46.4mΩ; ±20%; Isat: 10A
Mounting SMD
Resistance 46.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.5A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 10A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm