Tootekood: MPX1D1740L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 20.5A; 5mΩ; ±20%; Isat: 28A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 5MΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 20.5A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 28A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm