Tootekood: MPX1D1740L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 5A; 82.3mΩ; ±20%; Isat: 8A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 82.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5A
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 8A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm