Tootekood: MPX1D1740L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 16.5A; 8.1mΩ; ±20%; Isat: 27.5A
Mounting SMD
Resistance 8.1mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 16.5A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 27.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm