Tootekood: MPX1D1740L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 4A; 125.7mΩ; ±20%; Isat: 6.5A
Mounting SMD
Resistance 125.7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4A
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 6.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm