Tootekood: MPX1D1740L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 14.5A; 10.4mΩ; ±20%; Isat: 18.5A
Mounting SMD
Resistance 10.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 14.5A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 18.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm