Tootekood: MPX1D1740L6R8
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1740L6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 11.5A; 15.9mΩ; ±20%; Isat: 17A
Mounting SMD
Resistance 15.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 11.5A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 17A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x4mm