Tootekood: MPX1D1770L101
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 4.5A; 110.3mΩ; ±20%; Isat: 7.5A
Mounting SMD
Resistance 110.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.5A
Inductance 100µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm