Tootekood: MPX1D1770L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 12A; 17.8mΩ; ±20%; Isat: 14A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 17.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 12A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm