Tootekood: MPX1D1770L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 38A; 1.8mΩ; ±20%; Isat: 62A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 1.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 38A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 62A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm