Tootekood: MPX1D1770L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L220
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Test frequency
  • Dimensions (a x b x c)
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 10.5A; 22.9mΩ; ±20%; Isat: 12A
Mounting SMD
Resistance 22.9mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.5A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm