Tootekood: MPX1D1770L2R2
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 31A; 2.6mΩ; ±20%; Isat: 34A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 2.6mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 31A
Inductance 2.2µH
Type of inductor wire
Saturation current 34A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm