Tootekood: MPX1D1770L330
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 7.5A; 47.3mΩ; ±20%; Isat: 12A
Mounting SMD
Resistance 47.3mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.5A
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm