Tootekood: MPX1D1770L3R3
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L3R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 28A; 3.4mΩ; ±20%; Isat: 30.5A
Mounting SMD
Resistance 3.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 28A
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 30.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm