Tootekood: MPX1D1770L470
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 6.5A; 62.8mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
Mounting SMD
Resistance 62.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.5A
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 10.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm