Tootekood: MPX1D1770L4R7
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 23.5A; 4.8mΩ; ±20%; Isat: 33.5A
Mounting SMD
Resistance 4.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 23.5A
Inductance 4.7µH
Type of inductor wire
Saturation current 33.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm