Tootekood: MPX1D1770L680
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; Ioper: 5.5A; 79.5mΩ; ±20%; Isat: 8.5A
Mounting SMD
Resistance 79.5mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.5A
Inductance 68µH
Type of inductor wire
Saturation current 8.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm