Tootekood: MPX1D1770L6R8
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770L6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 19.5A; 6.8mΩ; ±20%; Isat: 26A
Mounting SMD
Resistance 6.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 19.5A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 26A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm