Tootekood: MPX1D1770LR68
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D1770LR68
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680nH; Ioper: 50A; 1mΩ; ±20%; Isat: 68A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 1MΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 50A
Inductance 680nH
Type of inductor wire
Saturation current 68A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 17x17x7mm