Tootekood: MPX1D2213L100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 34A; 4.4mΩ; ±20%; Isat: 36A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 4.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 34A
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 36A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm