Tootekood: MPX1D2213L101
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 10A; 47.4mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
Mounting SMD
Resistance 47.4mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10A
Inductance 100µH
Type of inductor wire
Saturation current 10.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm