Tootekood: MPX1D2213L150
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 27.5A; 6.8mΩ; ±20%; Isat: 30A
Mounting SMD
Resistance 6.8mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 27.5A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 30A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm