Tootekood: MPX1D2213L1R0
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L1R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; Ioper: 74A; 1mΩ; ±20%; Isat: 84A; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 1MΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 74A
Inductance 1µH
Type of inductor wire
Saturation current 84A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm