Tootekood: MPX1D2213L1R5
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L1R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 68A; 1.2mΩ; ±20%; Isat: 60A; 100kHz
Mounting SMD
Resistance 1.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 68A
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 60A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm