Tootekood: MPX1D2213L220
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: MPX1D2213L220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 19.5A; 13.2mΩ; ±20%; Isat: 20.5A
Mounting SMD
Resistance 13.2mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 19.5A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 20.5A
Test frequency 100kHz
Dimensions (a x b x c) 22x22x13mm